Майстерня Ремісників з 14.06.2026 по 10.07.2026р. у вимушеній відпустці.
з 01.07.2026р. ми прийматимемо повідомлення у Вайбер, Телеграм, Ватсап та соціальні мережі для попередного бронювання та замовлення товарів
Дякуємо за розуміння 🙏
Мені сподобалося замовляти в Кампанії "Майстерня вишиванки". Обслуговування на належному рівні , спілкування з менеджером Сергієм на приємних нотах та кваліфіковані. Буду замовляти сама ще раз, а також будуть робити замовлення мої друзі та колеги. З цим ми вже визначились однозначно. Сподобалось усе: обслуговування, якість та ціна товару. Дякую! До нового спілкування під час наступного замовленняя!
Коментар продавця
Дякуємо за Вашу оцінку! Надзвичайно приємно читати такі відгуки, вони стимулюють не просто залишатися на одному рівні, але й працювати над підвищенням якості товарів та обслуговування.
Елена С.
Відмінно
Дякую за кольє-гердани Майстриням, дякую за уважне ставлення Менеджера до клієнта. Рекомендую. З повагою - Олена (Київ)
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Ви даруєте нам натхнення)
ИлонаУгода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук!
Альона А.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук!
Лілія З.
Відмінно
Величезне дякую за замовлення!!! Надзвичайно задоволена товаром:) Уже планую ще робити замовлення. Лише позитивні рекомендації!!!
Ольга Д.
Відмінно
Хочу подякувати компанії "Майстерня вишиванки". Замовляла 3 намиста із дерева, дуже сподобалось! Зателефонували мені після замовлення швидко, речі отримала і рада,що вони виглядають так як і на фото! Усим рекомендую! Хороша якість та класні ціни!
Тетяна Т.
Відмінно
Замовленням залишилася задоволена. Виконано все в обумовлені строки. Хоча зараз уже бачу ціну ще нижчу на вашій платформі.
Евгений З.
Відмінно
Все просто чудово, браслет супер, сподобався дуже !!! Продавець уважний та обо'язковий, виконав све що обіцяв по сроках відправки. Бажаю вам розширення магазину та буду у вас купувати ще !!
Відгуки про компанію Майстерня Ремісників
Мені сподобалося замовляти в Кампанії "Майстерня вишиванки". Обслуговування на належному рівні , спілкування з менеджером Сергієм на приємних нотах та кваліфіковані. Буду замовляти сама ще раз, а також будуть робити замовлення мої друзі та колеги. З цим ми вже визначились однозначно. Сподобалось усе: обслуговування, якість та ціна товару. Дякую! До нового спілкування під час наступного замовленняя!
Дякуємо за Вашу оцінку! Надзвичайно приємно читати такі відгуки, вони стимулюють не просто залишатися на одному рівні, але й працювати над підвищенням якості товарів та обслуговування.
Дякую за кольє-гердани Майстриням, дякую за уважне ставлення Менеджера до клієнта. Рекомендую. З повагою - Олена (Київ)
Дякуємо за ваш відгук! Ви даруєте нам натхнення)
Дякуємо за ваш відгук!
Дякуємо за ваш відгук!
Величезне дякую за замовлення!!! Надзвичайно задоволена товаром:) Уже планую ще робити замовлення. Лише позитивні рекомендації!!!
Хочу подякувати компанії "Майстерня вишиванки". Замовляла 3 намиста із дерева, дуже сподобалось! Зателефонували мені після замовлення швидко, речі отримала і рада,що вони виглядають так як і на фото! Усим рекомендую! Хороша якість та класні ціни!
Замовленням залишилася задоволена. Виконано все в обумовлені строки. Хоча зараз уже бачу ціну ще нижчу на вашій платформі.
Все просто чудово, браслет супер, сподобався дуже !!! Продавець уважний та обо'язковий, виконав све що обіцяв по сроках відправки. Бажаю вам розширення магазину та буду у вас купувати ще !!
Дуже дякуємо, за ваш відгук!
Дякуємо за Ваш відгук!