Майстерня Ремісників з 14.06.2026 по 10.07.2026р. у вимушеній відпустці.
з 01.07.2026р. ми прийматимемо повідомлення у Вайбер, Телеграм, Ватсап та соціальні мережі для попередного бронювання та замовлення товарів
Дякуємо за розуміння 🙏
Молодці,все супер! Приємним бонусом отримали гарний подарунок,за невелике затримання посилочки! Рекомендую всім !!!
Ольга Р.
Відмінно
Виктория Александровна Н.
Відмінно
Бусины отличного качества, очень быстрая отправка. Толковый менеджер, ответил на все вопросы. Я очень довольна, надеюсь на сотрудничество в будущем.
Юля М.
Відмінно
Дякую за оперативність! Товар відправили відразу після оплати, на другий день вже отримала! Дуже задоволена! Всім рекомендую!
Олена Г.
Відмінно
Хочу відмітити високій рівень обслуговування клієнтів та якісний товар. Вироби мають позитивну енергетику, професіонально виконані. Намисто не відчувається на шиї, пасує до сучасного одягу, привертає погляди людей. Приємно,що є можливість придбати виріб під замовлення певного кольору! Коли працівники компанії не змогли вчасно виконати моє замовлення, повідомили мене про те, а мої хвилювання компенсували подарунками,що дуже вразило. В результаті на згадку залишились позитивні емоції! Рекомендую компанію усім! Бажаю працівникам компанії творчого натхнення та міцного здоров’я! А "Майстерні ремісників" процвітання!
Контар І.
Відмінно
Купувала вишиванку, попросили зняти мірки для уточнення розміру, підійшло ідеально. Вдячна за додатковий подаруночок - шикарне намисто
Покупатель
Відмінно
Огромное спасибо за Гердан. Продавец просто супер. В другом интернет магазине на сайте написано бисер чешский а в живую прислали фото гердана с дешевым китайским бисером. Пыталась их убедить что это обман но мне никто ответили. На этом сайте сразу предложили скидку и я попросила отправить товар с частичной предоплатой. На что мне сказали что предоплата не нужна и отправили наложенным платежем в течении 1 часа. Очень благодарна за честность и поражена оперативностью. Рекомендую продавца как специалиста своего дела. Хороших вам продаж и покупателей. Ещё раз огромное спасибо.
Ольга Р.
Відмінно
Дуже вдячна за оперативність! Швидко зібрали та відіслали замовлення. Якість намистин дуже гарна. Буду замовляти ще )))
Коментар продавця
Дякуємо! Ми стараємось підтримувати та вдосконалювати якість товарів та обслуговування покупців. Будемо раді почути Вас знову!
Вероніка Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Спасибо, все оперативно!
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук!
Алиса С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Благодарю за качественные деревянные бусины! Очень довольна покупкой и работой мастерской. Всех благ! 🙏😊
Коментар продавця
Дякуємо! Нам дуже приємно :-) Творчого натхнення Вам!
Відгуки про компанію Майстерня Ремісників
Молодці,все супер! Приємним бонусом отримали гарний подарунок,за невелике затримання посилочки!
Рекомендую всім !!!
Бусины отличного качества, очень быстрая отправка. Толковый менеджер, ответил на все вопросы. Я очень довольна, надеюсь на сотрудничество в будущем.
Дякую за оперативність! Товар відправили відразу після оплати, на другий день вже отримала! Дуже задоволена! Всім рекомендую!
Хочу відмітити високій рівень обслуговування клієнтів та якісний товар. Вироби мають позитивну енергетику, професіонально виконані. Намисто не відчувається на шиї, пасує до сучасного одягу, привертає погляди людей. Приємно,що є можливість придбати виріб під замовлення певного кольору! Коли працівники компанії не змогли вчасно виконати моє замовлення, повідомили мене про те, а мої хвилювання компенсували подарунками,що дуже вразило. В результаті на згадку залишились позитивні емоції! Рекомендую компанію усім! Бажаю працівникам компанії творчого натхнення та міцного здоров’я! А "Майстерні ремісників" процвітання!
Купувала вишиванку, попросили зняти мірки для уточнення розміру, підійшло ідеально. Вдячна за додатковий подаруночок - шикарне намисто
Огромное спасибо за Гердан. Продавец просто супер. В другом интернет магазине на сайте написано бисер чешский а в живую прислали фото гердана с дешевым китайским бисером. Пыталась их убедить что это обман но мне никто ответили. На этом сайте сразу предложили скидку и я попросила отправить товар с частичной предоплатой. На что мне сказали что предоплата не нужна и отправили наложенным платежем в течении 1 часа. Очень благодарна за честность и поражена оперативностью. Рекомендую продавца как специалиста своего дела. Хороших вам продаж и покупателей. Ещё раз огромное спасибо.
Дуже вдячна за оперативність! Швидко зібрали та відіслали замовлення. Якість намистин дуже гарна. Буду замовляти ще )))
Дякуємо! Ми стараємось підтримувати та вдосконалювати якість товарів та обслуговування покупців. Будемо раді почути Вас знову!
Спасибо, все оперативно!
Дякуємо за Ваш відгук!
Благодарю за качественные деревянные бусины! Очень довольна покупкой и работой мастерской. Всех благ! 🙏😊
Дякуємо! Нам дуже приємно :-) Творчого натхнення Вам!