Майстерня Ремісників з 14.06.2026 по 10.07.2026р. у вимушеній відпустці.
з 01.07.2026р. ми прийматимемо повідомлення у Вайбер, Телеграм, Ватсап та соціальні мережі для попередного бронювання та замовлення товарів
Дякуємо за розуміння 🙏
Заказывала украинские веночки, очень довольна ценой и работой : качественно,красиво. Рекомендую.
Яна У.
Відмінно
Всім РЕКОМЕНДУЮ магазин "Майстерня Ремісників" Якісні товари!!!Ціни нижчі ніж на інших сайтах!!!
Коментар продавця
Дякуємо за щирі слова, нам дуже приємно :-) Нехай все придбане в нашому магазині добре вам служить, та дарує тільки позитивні емоції. Заходьте до нас знову - будемо раді!
Марина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
Товаром загалом дуже задоволена))) Але зі мною зв’язались тільки через три дні після моїх повідомлень та дзвінків. Таку поведінку пояснили тим, що не всі товари були в наявності. Відправили через декілька днів. Також у якості компенсації за незручності поклали безкоштовно додатково деякі товари, за що дуже дякую))
Тамара В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Замовляла намисто для колективу. Щиро вдячна менеджеру за особистий підхід, допомогу у виборі та швидке оформлення і відправку! Якість чудова, виглядає просто незрівнянно! Дякую за співпрацю!
Юлия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Оксана Т.
Відмінно
Обслуговування зручне і швидке. Дуже дякую!
Коментар продавця
Приємно було мати з вами справу. Дякуємо ;-)
Покупець
Відмінно
Катерина І.
Відмінно
Гарний товар, якісне обслуговування
Міла К.
Відмінно
Супер!!! Дуже дякую за намистинки! Все прийшло вчасно, в повному обсягу зібрали замовлення і того ж дня відправили !!!! РЕКОМЕНДУЮ!
Відгуки про компанію Майстерня Ремісників
Всім рекомендую магазин "Майстерня Ремісників"
Заказывала украинские веночки, очень довольна ценой и работой : качественно,красиво. Рекомендую.
Всім РЕКОМЕНДУЮ магазин "Майстерня Ремісників"
Якісні товари!!!Ціни нижчі ніж на інших сайтах!!!
Дякуємо за щирі слова, нам дуже приємно :-) Нехай все придбане в нашому магазині добре вам служить, та дарує тільки позитивні емоції.
Заходьте до нас знову - будемо раді!
Товаром загалом дуже задоволена)))
Але зі мною зв’язались тільки через три дні після моїх повідомлень та дзвінків. Таку поведінку пояснили тим, що не всі товари були в наявності. Відправили через декілька днів. Також у якості компенсації за незручності поклали безкоштовно додатково деякі товари, за що дуже дякую))
Замовляла намисто для колективу. Щиро вдячна менеджеру за особистий підхід, допомогу у виборі та швидке оформлення і відправку!
Якість чудова, виглядає просто незрівнянно! Дякую за співпрацю!
Обслуговування зручне і швидке. Дуже дякую!
Приємно було мати з вами справу. Дякуємо ;-)
Гарний товар, якісне обслуговування
Супер!!! Дуже дякую за намистинки! Все прийшло вчасно, в повному обсягу зібрали замовлення і того ж дня відправили !!!! РЕКОМЕНДУЮ!