Майстерня Ремісників з 14.06.2026 по 10.07.2026р. у вимушеній відпустці.
з 01.07.2026р. ми прийматимемо повідомлення у Вайбер, Телеграм, Ватсап та соціальні мережі для попередного бронювання та замовлення товарів
Дякуємо за розуміння 🙏
Замовлення отримала дуже швидко. Вишукані, жіночні "Катрусині коралі" - підійдуть до вишиванки чи однотонного одягу - чорної сукні, білої блузи та інше. Вдячна за подарунок - браслети, які дуже гармонійно поєднуються з коралями. Удачі "Майстерні ремісників" та радісних прийдешніх свят.
Коментар продавця
Дякуємо! Це надзвичайно приємно коли покупець задоволений :-) І Вам також бажаємо гарно провести прийдешні свята, миру та достатку вашій сімї! Будемо раді почути Вас знову ;-)
Лилия Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Погано
Товар хороший. Но не связываються. Нужно самому звонить
Коментар продавця
Це якийсь злий жарт??? Ваше останнє замовлення поступило 28.10.2019р. о 10.21год ми Вам зателефонували об 11:25год а вже по обіді того ж дня було відправлено ваше замовлення. Також, в липні цього ж року ви робили замовлення 01.07.2019р. о 20:00год, це замовлення було відправлено 02.07.2019р. об 11.20год, а телефонували ми Вам об 09:37. Це не всі ваші замовлення, були й попередні, (нажаль за довші періоди ми не зберігали журнал дзвінків) тому, припускаю, що ви могли нам зателефонувати швидше ніж ми змогли це зробити. На всі замовлення ми віддзвонюємося в порядку черги. Звичайно бувають періоди коли ми фізично не встигаємо вчасно всім відповісти, через велику кількість замовлень. Але наголошую, ми віддзонюємось на всі 100% замовлень в порядку черги.
Степан О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
дякую,рекомендую всім.
Коментар продавця
Дякуємо за Вашу оцінку!
Виктория С.
Відмінно
Спасибо за классные бусины ,осталась очень довольна своим заказиком!
Коментар продавця
Приємно мати справу із вдячними покупцями :-) Заходьте до нас знову, будемо раді!
Ганна Ш.
Відмінно
Гарний товар, приємна ціна, привітний продавець. Марія, дякую за подарунок. Рекомендую інтернет магазин "Майстерня Ремісників" 👍😊 З повагою, Людмила
Коментар продавця
Дякуємо! Нам дуже приємно :-) Будемо раді почути Вас знову!
Галина І.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за вашу оцінку нашої праці!
Алена
Відмінно
Очень довольна качеством и ценой Вашего товара.
Коментар продавця
Дякуємо! Нам дуже приємно. Будемо раді почути Вас знову.
Відгуки про компанію Майстерня Ремісників
Дякуємо за Вашу оцінку!
Очень довольна покупкой и обслуживанием. Надеюсь сотрудничать и в дальнейшем.
Дякуємо! Нам також було приємно мати з Вами справу. Будемо раді співпраці :)
Шишки сосновые идеального размера, класс! Рекомендую.
Дякуємо! Заходьте до нас знову, будемо раді ;-)
Замовлення отримала дуже швидко. Вишукані, жіночні "Катрусині коралі" - підійдуть до вишиванки чи однотонного одягу - чорної сукні, білої блузи та інше. Вдячна за подарунок - браслети, які дуже гармонійно поєднуються з коралями. Удачі "Майстерні ремісників" та радісних прийдешніх свят.
Дякуємо! Це надзвичайно приємно коли покупець задоволений :-) І Вам також бажаємо гарно провести прийдешні свята, миру та достатку вашій сімї! Будемо раді почути Вас знову ;-)
ПоганоТовар хороший. Но не связываються. Нужно самому звонить
Це якийсь злий жарт??? Ваше останнє замовлення поступило 28.10.2019р. о 10.21год ми Вам зателефонували об 11:25год а вже по обіді того ж дня було відправлено ваше замовлення. Також, в липні цього ж року ви робили замовлення 01.07.2019р. о 20:00год, це замовлення було відправлено 02.07.2019р. об 11.20год, а телефонували ми Вам об 09:37. Це не всі ваші замовлення, були й попередні, (нажаль за довші періоди ми не зберігали журнал дзвінків) тому, припускаю, що ви могли нам зателефонувати швидше ніж ми змогли це зробити.
На всі замовлення ми віддзвонюємося в порядку черги. Звичайно бувають періоди коли ми фізично не встигаємо вчасно всім відповісти, через велику кількість замовлень. Але наголошую, ми віддзонюємось на всі 100% замовлень в порядку черги.
дякую,рекомендую всім.
Дякуємо за Вашу оцінку!
Спасибо за классные бусины ,осталась очень довольна своим заказиком!
Приємно мати справу із вдячними покупцями :-) Заходьте до нас знову, будемо раді!
Гарний товар, приємна ціна, привітний продавець. Марія, дякую за подарунок.
Рекомендую інтернет магазин "Майстерня Ремісників" 👍😊
З повагою, Людмила
Дякуємо! Нам дуже приємно :-) Будемо раді почути Вас знову!
Дякуємо за вашу оцінку нашої праці!
Очень довольна качеством и ценой Вашего товара.
Дякуємо! Нам дуже приємно. Будемо раді почути Вас знову.