Майстерня Ремісників з 14.06.2026 по 10.07.2026р. у вимушеній відпустці.
з 01.07.2026р. ми прийматимемо повідомлення у Вайбер, Телеграм, Ватсап та соціальні мережі для попередного бронювання та замовлення товарів
Дякуємо за розуміння 🙏
Компанія абсолютно ніяк не відреагувала. Замовлення я не отримала. Не рекомендую.
Аліна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Магазин рекомендую! Товар якісний! Відправили мені в день замовлення. Я задоволена!
Наталія М.
Відмінно
Замовляла намистини, товаром задоволена. Сервіс один з найкращих, з якими я стикалась в Україні, - менеджер ввічливий, відповіді і відправки оперативні. Тепер я ваш постіний клієнт, всім раджу)
Коментар продавця
Хочемо звернутися до всіх покупців, які оформили замовлення в кінці листопада та на початку грудня 2020р. Вибачте, будь ласочка, нам затримку відповіді. Ми стараємось максимально швидко відповісти на кожне замовлення. Але, зараз вас - наших дорогих покупців завітало в наш магазин, більше ніж ми в змозі оперативно обслужити. Зараз ми працюємо 24/7 і робимо все можливе, щоб кожен із вас отримав позитивні емоції від візиту в наш магазин. Дякуємо за довіру, та просимо розуміння і трішки терпіння.. Пані Наталя, дякуємо за ваш відгук, будемо раді почути Вас знову!
Христя Я.
Відмінно
Замовляла литу ялинку 1.1м. Задоволена -дуууже. Звязались дуже швидко , ялиночку отримала буквально через день ) все супер
Коментар продавця
Дякую, це дуже приємно! Одразу, хочу вибачитися перед покупцями які оформили замовлення в кінці листопада і на початку грудня. Створилася велика черга замовлень, ми фізично не встигаємо вчасно все опрацьовувати. Але постараємося знайти компроміс із кожним покупцем, адже, кожен із вас для нас важливий. Дякую за розуміння!
Наталія К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку!
Настя Н.
Відмінно
Дуже мені сподабалося обслуговування.. товар прийшов дуже швидко.. дуже красивий навіть кращий ніж на фото.. рекомендую😍😍😍
Коментар продавця
Дякуємо за те, що обрали саме наш магазин. І окрема подяка за відгук. Це дуже приємно..
Яна П.
Відмінно
Товаром задоволена! Буси дуже гарні!!! Ввічливий продавець!!! Дякую за подарунок, була приємно здивована!!!
Коментар продавця
Дякуємо! Нам було приємно мати з вами справу. Заходьте до нас знову, будемо раді.
Татьяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Заказувала штучну литу сосну. Вона Супер! Замовлення виконали вчасно. Дякую! Компанію рекомендую, так як в ній працюють ввічливі, доброзичливі та порядні люди!
Коментар продавця
Дякуємо! Це так приємно читати. Ваші слова дають нам натхнення. Вдячність покупців - це те за ради чого варто працювати. Хай придбана новорічна сосна - завжди приносить радість у вашу оселю!
Марина Б.
Відмінно
Я вже не перший раз роблю замовлення в цьому магазині. Все як завжди - супер! Бусини відмінної якості! Замовлення виконується швидко та вчасно. Магазин рекомендую!
Коментар продавця
Дякуємо! З Вами завжди приємно мати справу. Надіюсь, що наша співпраця буде довгою та продуктивною.
Відгуки про компанію Майстерня Ремісників
Дуже поганоКомпанія абсолютно ніяк не відреагувала. Замовлення я не отримала. Не рекомендую.
Магазин рекомендую! Товар якісний! Відправили мені в день замовлення. Я задоволена!
Замовляла намистини, товаром задоволена. Сервіс один з найкращих, з якими я стикалась в Україні, - менеджер ввічливий, відповіді і відправки оперативні. Тепер я ваш постіний клієнт, всім раджу)
Хочемо звернутися до всіх покупців, які оформили замовлення в кінці листопада та на початку грудня 2020р. Вибачте, будь ласочка, нам затримку відповіді. Ми стараємось максимально швидко відповісти на кожне замовлення. Але, зараз вас - наших дорогих покупців завітало в наш магазин, більше ніж ми в змозі оперативно обслужити. Зараз ми працюємо 24/7 і робимо все можливе, щоб кожен із вас отримав позитивні емоції від візиту в наш магазин.
Дякуємо за довіру, та просимо розуміння і трішки терпіння..
Пані Наталя, дякуємо за ваш відгук, будемо раді почути Вас знову!
Замовляла литу ялинку 1.1м. Задоволена -дуууже. Звязались дуже швидко , ялиночку отримала буквально через день ) все супер
Дякую, це дуже приємно! Одразу, хочу вибачитися перед покупцями які оформили замовлення в кінці листопада і на початку грудня. Створилася велика черга замовлень, ми фізично не встигаємо вчасно все опрацьовувати. Але постараємося знайти компроміс із кожним покупцем, адже, кожен із вас для нас важливий. Дякую за розуміння!
Дякуємо за високу оцінку!
Дуже мені сподабалося обслуговування..
товар прийшов дуже швидко..
дуже красивий навіть кращий ніж на фото..
рекомендую😍😍😍
Дякуємо за те, що обрали саме наш магазин. І окрема подяка за відгук. Це дуже приємно..
Товаром задоволена! Буси дуже гарні!!! Ввічливий продавець!!! Дякую за подарунок, була приємно здивована!!!
Дякуємо! Нам було приємно мати з вами справу. Заходьте до нас знову, будемо раді.
Заказувала штучну литу сосну. Вона Супер! Замовлення виконали вчасно. Дякую! Компанію рекомендую, так як в ній працюють ввічливі, доброзичливі та порядні люди!
Дякуємо! Це так приємно читати. Ваші слова дають нам натхнення. Вдячність покупців - це те за ради чого варто працювати. Хай придбана новорічна сосна - завжди приносить радість у вашу оселю!
Я вже не перший раз роблю замовлення в цьому магазині. Все як завжди - супер! Бусини відмінної якості! Замовлення виконується швидко та вчасно. Магазин рекомендую!
Дякуємо! З Вами завжди приємно мати справу. Надіюсь, що наша співпраця буде довгою та продуктивною.
Дякуємо, за вашу оцінку!