Кошик
126 відгуків
Майстерня Ремісників

Вітаємо із Вербною неділею!

Вітаємо із Вербною неділею!

Пишні вербові гілочки сповіщають, що за тиждень зустрінемо Великдень. Нехай радісними і духовно звеличеними будуть для всіх ці великі свята!

Шановні клієнти магазину «Майстерня Вишиванки», постійні покупці та гості сайту!

У ці святкові передпасхальні дні прийміть щирі вітання із днем Входження Господнього до Єруаслиму. Це день духовної радості та високих людських почуттів. День спогадів про самопожертву заради добра, любові та життя вічного.

Нині дуже важливими є прагнення до духовного збагачення, розуміння християнських істин та дотримання релігійних чеснот. Християнська віра для українців дає сили сподіватися на краще майбутнє для нашої держави та просити Бога про мир у країні.

Тож «Майстерня Вишиванки» разом із вами, шановні українці, радіє наближенню радісного свята. Нехай Господь, який у Своїй славі увійшов до Єрусалиму, покаже нам правильний шлях до справедливості й щасливого життя. Нехай у кожній домівці буде радісно, затишно і тепло у ці дні.  Єднаймося, бережімо свої родини, цінуймо рідних та близьких, віддаваймо належне вірним друзям.

Християнські свята несуть нам не лише можливість відпочити та поспілкуватися у колі родини, а й заглибитися в історію. Згадаймо, з яким смиренням та добром Ісус Христос прийшов до людей у Вербну неділю. Цар Єрусалиму приїхав на ослі й цим самим продемонстрував значення духовного багатства, а не матеріального.

З нагоди свята зичимо усім миру, любові, добра, достатку. Нехай дорога до духовного храму стелиться барвистою вишиванкою. Хай не вигорають кольори візерунків цієї стежки. А навпаки, хай проростають на ній квіти радості, сонцесяйної вдячності Богові та кращих сподівань. Віримо, що у серці кожного українця прокинеться і забринить ніжною струною весняна надія, всемогутня віра і всепрощальна любов.

Вітання з Вербною неділею

  Пишні вербові гілочки сповіщають, що за тиждень зустрінемо Великдень. Нехай радісними і духовно звеличеними будуть для всіх ці великі свята!

Інші новини