Кошик
126 відгуків
Майстерня Ремісників

Вітаємо із хвилюючим і чарівним осіннім святом - Днем знань!

Вітаємо із хвилюючим і чарівним осіннім святом - Днем знань!

Вік живи – вік учись: кажуть мудреці, а ми, безперечно, повинні іти своєю життєвою стежиною із тими скарбами знань, які здобули у навчальних закладах, і тими, що навчила нас доля.

   Як непомітно пролетіло літо, і земля почала вкриватися першими барвистими листочками… Уже сьогодні вони шелестять під ногами веселих школярів, радісно ведуть їх до школи батьки, з гордістю поглядають на дітей бабусі й дідусі. З’являються неприховані усмішки на обличчях педагогів. Як приємно бачити в їхніх руках букети осінніх квітів – це знаки щирості й поваги, вдячності та розуміння важливості педагогічної праці. У День знань звучать слова любові до Батьківщини, лунає гімн України. Під ці мотиви хочеться сказати: нехай ніколи не міліє ріка прагнення до знань. Бо наше життя невід’ємно пов’язане з навчанням.

   Вік живи – вік учись: кажуть мудреці, а ми, безперечно, повинні іти своєю життєвою стежиною із тими скарбами знань, які здобули у навчальних закладах, і тими, що навчила нас доля. Нині – свято дітей та молоді, які з вдячністю торкаються глибин життєвих істин у школах та вузах. День знань – це й свято вчителів, викладачів, вихователів, професія яких гідна пошани.

   Тож сьогодні щиро вітаємо усіх, кому близьке й дороге свято Знань. Нехай радісним і сонячним буде цьогорічний першовересень, хай осяває всіх прагненням до знань і пізнання розумного, доброго, вічного. Нехай голуб Миру пролітає над нашою рідною Україною, і вишиванкою стелиться дорога до кращого майбутнього.

   З повагою і побажанням гарного дня команда інтернет-магазину «Майстерня Вишиванки».

Вітання з Днем Знань

Інші новини