Кошик
118 відгуків
Майстерня Ремісників

Вишиванки "Букет троянди"

Цей оберіг – вам до лиця

   Обираючи вишиванку, ми в першу чергу звертаємо увагу на красивий візерунок. Навіть не замислюємося над тим, що кожен орнамент має своє таємниче значення. Серед таких візерунків, які приваблюють погляд – «букет троянд». Кольори виконання орнаменту бувають різноманітні – це класичне поєднання чорного та червоного, також у вишивці використовують відтінки зеленого, синього, жовтого.

    Чи знаєте ви, що троянди у вигляді букета або дерева символізують берегиню роду? Цікаве відкриття, якщо саме тепер ви придивляєтеся до красивої вишиванки із квітковим орнаментом… У виконання цієї сорочки вкладено частинку історії українського народу, найвищою цінністю якого завжди була і залишається сім’я. На обрядових весільних сорочках у давнину зображували жінку, яка тримає в кожній руці по древу, великі квітки або птаха. Пізніше українці почали вишивати лише симетричні букети троянд, та значення цих прекрасних квітів на вишиванці не змінилося.

    Узори з трояндами – це наче безперервний сонячний круг, який несе життєдайну силу. І не важливо, на якій тканині вишиті квіткові візерунки (на льоні, попліні чи батисті), адже вони все одно мають позитивну енергетику. І не дивуйтеся тому, що у вас обов’язково покращиться настрій, якщо поглянете на себе в дзеркало, одягнувши вишиванку з букетами троянд. Адже ці квіти дарують вам силу від землі й енергію від сонця, а ще любов до всього прекрасного. Наші майстрині вишили ці сорочки саме для вас – одягніться у красу і будьте неповторно щасливими!