Кошик
118 відгуків
Майстерня Ремісників

Вишиванка на кольоровому льоні – смілива зміна народного стилю

У будь-якому кольорі сорочки ви будете виглядати неповторно. Але підкреслюємо кілька цікавих спостережень про колір одягу, який ви обираєте.

  Хоч вишиванки сьогодні вважають традиційним народним вбранням, та з часом мода диктує свої закони й у цьому стилі. Набувають популярності окремі тканини та візерунки. Якщо обирати вишиванку за настроєм і особистими вподобаннями, не зважаючи на вплив модного віяння, то, як не дивно, часто жінки надають перевагу саме найбільш актуальному одягу.

   Поступово завоювали прихильність гарної половини людства вишиванки на кольоровому льоні. Жовті, коричневі, червоні, блакитні кольори лляної тканини привертають увагу ще до того, як ви починаєте приглядатися до візерунка вишиванки. Пофарбована матерія прекрасно доповнює жіночий образ і наче передає настрій – радісний жовтий, замислений коричневий, енергійний червоний, спокійний зелений, мирний блакитний, надійний коричневий, діловий сірий. Колір і прикрашає людину, і натякає на особливості її світосприйняття.

   Якщо ви сьогодні обираєте вишиванку на кольоровій тканині, зверніть увагу на ту, що зроблена на льоні. Переваги цієї сировини не потрібно підкреслювати. Усі знають, що льон здавна вважається екологічно чистою, практичною та стійкою до зношування тканиною. Сорочка з льону має добру теплопровідність, ця її властивість добре відчутна у теплу пору року.

   Одяг із лляного волокна виглядає водночас просто і розкішно.  Купивши таку вишиванку, ви матимете стильну окрасу свого гардеробу. І що особливо тішить, ціна сорочки, яка обов’язково буде до лиця й до душі модним пані та панянкам, досить урівноважена.

  Щоб улюблена вишиванка довго тішила вас своїм виглядом, не забувайте про особливості догляду за тканиною. Лляні вироби залишаються гарними навіть після багаторазового ручного прання, якщо прати їх у теплій воді (до 40° С), не додаючи засобів для відбілювання.

  Отож, секрети краси досить прості – обирайте вишиванку на кольоровому льоні у нашій «Майстерні вишиванки» і випромінюйте любов до життя.

  Ми переконані, що у будь-якому кольорі сорочки ви будете виглядати неповторно. Але підкреслюємо кілька цікавих спостережень про колір одягу, який ви обираєте. Психологи помітили, що прихильність людини до певного відтінку свідчить про особливості її характеру. Зокрема, червоний передає активність, силу волі, незалежність, рухливість. Людина в червоному виглядає сексуальною, енергійною.

  Якщо одягнете оранжевий, вас побачать оптимістом, привітною, імпульсивною і цілеспрямованою людиною. Обирають оранжевий, зазвичай, добрі друзі, які завжди приходять на допомогу.

   Рожевий, звісно, підкреслює вашу ніжність та жіночність.

  Жовтий - колір сонячного світла і радісного світосприйняття. Його вибирають веселі, життєрадісні, цілеспрямовані, активні жінки, які уміють самостійно приймати важливі рішення. Важливо, що відтінки жовтого допомагають коригувати фігуру.

   Зелений люблять одягати розсудливі жінки, здатні розуміти різні ситуації. Ще цей колір символізує фінансове благополуччя. А яскраво-зелений до того ж омолоджує.

 Блакитний - колір миру, прагнення до істини, стриманості й поміркованості. Любов до блакитного свідчить про всебічну освіченість.

  Синій обирають чутливі люди, які неабияк люблять порядок і чистоту.

  Фіолетовий підносить мрії та надає таємничості. Одяг такого кольору носять творчі особистості, які вміють усіх зачарувати.

 Консервативний коричневий передає стабільність, стриманість, надійність і скромність. Людина, яка любить цей колір - прекрасний працівник і партнер, який ніколи не підведе.   

  Білий - колір чистоти, спокою і душевної рівноваги.

 Сірий - діловий колір. Його прихильниця має твердий характер, витривалий і непохитний. Вона постійно контролює свої почуття, любить стабільність.

  Чорний – це колір «фатальних жінок». У світі моди склалася думка, що чорний - колір елегантності, стилю, доброго смаку.

  Отже, в черговий раз переконуємося, що все в житті має певний сенс і не буває випадковим. Нехай ваша життєва стежка буде кольоровою

Інші статті
  • Дропшопінг
    Ми виготовляємо - ви заробляєте! Дропшопінг – це перепродаж товару без його попереднього придбання...
    Читать
  • Швидка та надійна доставка
    «Майстерня ремісників» дбає про комфорт клієнтів. Надсилаємо товар у будь-який куточок України. Навіть якщо у вашому регіоні сьогодні йде дощ, вам не доведеться ходити за покупками з парасолькою. Адже саме в цьому перевага...
    Читать