Кошик
76 відгуків
Майстерня Ремісників

Відомі українці, які носять гердани.

        Гердани – етнічні українські прикраси, символи жіночності, достатку і гарного смаку. Сплетені вручну із різнобарвного бісеру, такі розкішні кольє миттєво зачаровують і додають особливого шарму їх володарками. Втіливши старовинні знання та національні мотиви, ці незвичайні народні вироби з кожним днем стають популярнішими. До речі, завдяки моді на етно-стиль та ручну роботу, ґердани зараз вважаються одним із головних трендів серед жіночих аксесуарів.

        Сьогодні ґердан із гордістю вдягають зірки і політики, актори і письменники, світські діячі та бізнесмени. Це і не дивно, адже така чарівна прикраса не тільки привертає увагу, а ще й підкреслює відмінний смак, а також високу культуру їх володарок. Зрозуміло, що заглядаючись на успішних жінок, сучасні українки також бажають придбати ці красиві етнічні прикраси. Саме тому вони часто звертаються до майстринь та магазинів, щоб замовити ґердан, як у Ольги Сумської, або купити намисто, як у Юлії Крапівіної

        Також, варто зазначити, що самобутні ґердани вже підкорили своєю красою не тільки українців, а і закордонних експертів. Підтвердженням цьому є їх публікація на Фейсбук-сторінці модного видання Vogue Accessory.
Попередні статті