Кошик
126 відгуків
Майстерня Ремісників

Дерев’яне намисто

Дерев’яне намисто

        Тривалий час вважалось, що елегантні, витончені прикраси – це дрібні, непомітні ювелірні вироби. А грубі буси, чи великі браслети, ознака поганого відчуття стилю та смаку. Ще в давні часи дерев’яне намисто вважалося оберегом для жінки. Не було в селі хати, де б молода дівчина не носила намиста. З роками цей оберіг набрав більш декоративну функцію.

        За останні роки ця думка змінилась, навіть почала набирати протилежних оборотів. Масивні вироби на шиї та руці, стають дедалі популярнішими. Особливою увагою користуються дерев’яні вироби.

Намисто зеленого кольору

         Дерево найпоширеніший матеріал в світі.  З нього виготовляють найрізноманітніші речі. Від створення будинків до витончених прикрас ручної роботи. Прикраси виготовляються з різноманітних порід дерева, але найпоширенішими є ялівець, туласі (базелік) і сандал.

Буси та браслет рожевого кольору

         Дерев’яне намисто на сьогоднішній день популярний та модний аксесуар, який повинен бути у кожної стильної жінки. Незалежно від віку, росту та ваги. Кожна зможе підібрати щось для себе. Перевагою даного виробу є те, що воно підійде як молодій дівчині, так і старшій жінці.

Буси з дерев'яних намистин

         Для жінок з пишними формами підійде намисто з дрібними деталями, а струнким жінкам з крупними елементами. Для світловолосих слід підібрати намистини світлих кольорів, а шатенкам – темних. Враховуючи рекомендації, ви зможете яскраво підкреслити, чи виокремити свої риси.

Браслет червоного кольору

Червоні сережки

         Зробити свій образ цікавим та витонченим не так вже і складно. Варто лише визначитись, що саме вам потрібно.

Намисто з дерева в етно стилі

Інші статті
  • Дропшопінг
    Ми виготовляємо - ви заробляєте! Дропшопінг – це перепродаж товару без його попереднього придбання...
    Читать
  • Швидка та надійна доставка
    «Майстерня ремісників» дбає про комфорт клієнтів. Надсилаємо товар у будь-який куточок України. Навіть якщо у вашому регіоні сьогодні йде дощ, вам не доведеться ходити за покупками з парасолькою. Адже саме в цьому перевага...
    Читать