Кошик
126 відгуків
Майстерня Ремісників

Чому ці сумки називаються еко-сумками?

Чому ці сумки називаються еко-сумками?

Чому ці сумки називаються еко-сумками, і чому вони стають такими популярними?

Еко-сумки від майстерня вишиванки

Чому ці сумки називаються еко-сумками?

Еко-сумка – це сумка (торба) з тканини її дизайн та пошиття просте. Призначення – заміна пластикових пакетів. Весь світ шукає альтернативу предметам побуту які забруднюють навколишнє середовище. Один із таких альтернатив – еко-сумка. Щоб не зашкодити навколишньому середовищу, людям не обов’язково кардинально міняти спосіб життя. Необхідно змінити повсякденні звички. Якщо ви користуватиметеся сумками багаторазового вжитку і відмовитися від пакетів з поліетилену – ви зробите свій внесок в збереження екології нашої планети. Останнім часом ми все частіше використовуємо пластикові пакети, тільки  для того, щоб донести продукти з магазину додому і цим завдаємо величезної шкоди екології. Адже, коли викинутий нами пакет попаде на звалище, то він розкладеться не раніше ніж через 400 років. Не задумуючись або незнаючи про ці факти ми самі собі завдаємо шкоди.  Через це у багатьох країнах законодавством заборонене або обмежене використання поліетиленових пакетів в якості побутової упаковки. В цих країнах заміною звичних та зручних для нас, але небезпечних для навколишнього середовища упаковок, впроваджують використання в магазинах сумки з тканини або паперові пакети – екологічно чистого матеріалу, який не створює проблем при утилізації.

Справді, паперові пакети це екологічно чиста продукція! Але виробництво та використання цих пакетів має найвищий вплив на глобальне потепління порівняно з іншими типами сумок. Процес виготовлення паперових пакетів викидає на 70% більше вуглекислого газу, ніж виробництво пакетів з поліетилену.  І ще один жахливий наслідок – це масове вирубування лісу.

Еко сумки виготовлені з натуральних тканин тому не завдають шкоди екології, а після їх розкладу в землю попадають органічні елементи (добрива)

 Сумки оптом від "Майстерня Вишиванки"

"Майстерня Вишиванки"

Інші статті
  • Дропшопінг
    Ми виготовляємо - ви заробляєте! Дропшопінг – це перепродаж товару без його попереднього придбання...
    Читать
  • Швидка та надійна доставка
    «Майстерня ремісників» дбає про комфорт клієнтів. Надсилаємо товар у будь-який куточок України. Навіть якщо у вашому регіоні сьогодні йде дощ, вам не доведеться ходити за покупками з парасолькою. Адже саме в цьому перевага...
    Читать