Кошик
126 відгуків
Майстерня Ремісників

Дизайнерський одяг

В даній групі представлені дизайнерські елементи гардеробу від перспективної української дизайнерки Ельвіри Ахметової

Дизайнер - стиліст Ельвіра Ахметова

Любов до шиття та створення одягу їй привили ще в дитинстві бабуся та дідусь, які тоді працювали в цій сфері. Маленька Еля ще тоді любила спостерігати за мужніми та вмілими руками діда, який створював стильні і якісні чоловічі костюми. Та цілими днями, із дитячим захопленням слухала цікаві історії люблячої бабусі - майстрині жіночого одягу. Так з дня в день, вона все більше й більше закохувалася в це творче ремесло. Проходив час і Елька почала освоювати голку в своїх тендітних руках. З раніх літ її почали запрошувати на різноманітні творчі конкурси та виставки. На Вижницькому фестивалі Ельвіра вразила гостей своїми роботами.  Це були в'язані обємні картини з бісеру. В свої дванадцять років, юна рукодільниця представила повноцінну колекцію з 15-ти картин на виставці у Яремчі. Тоді її творчістю зацікавилися гості з закордону, які викупили кілька робіт. 

Після закінчення школи вирішує обрати дещо практичнішу сферу, але здобувши економічну освіту, все ж іде за покликом серця, за тим, про що так мріяла з дитинства. Ельвіра знову бере до рук голку і здобуває освіту швея-закрійник 6-го розряду та продовжує розвиватися в декоративно - прикладному мистецтві. 

Зайняла перше місце в конкурсі молодих дизайнерів, що проходив у Києві. Нагороджена М.Вороніним в номінації «найгармонійніший образ».  

 У 2018 році Ельвіра Ахметова представила свою колекцію пальт ручної роботи на "ФранківськФешнВік". Про враження - написав журнал "Like".